TV UYDU SİSTEMLERİ

DAİRE İÇİNDEKİ TÜM ODALARDAN İZLENEBİLEN UYDU SİSTEMLERİ

Optimum Teknolojik Hizmetler olarak diğer pek çok televizyon sisteminin aksine Merkezi TV’de (SMATV) tüm odalara yayın verilen sistemleri tercih ediyoruz.

Yani daire içerisinde birden fazla televizyon varsa, tüm televizyonlardan yayınlar izlenebilir.

Ve dahası; bir odada maç izlenirken, aynı anda bir diğer odada film izlenebilir.

Üstelik daire içinde daha fazla odaya televizyon yayını vermenin ilave bir maliyeti de yoktur!


YAYINLARI İZLEMEK İÇİN İLAVE BİR CİHAZA İHTİYAÇ OLMAZ

Yayınlar; herhangi bir uydu alıcısı kullanımı, çanak anten kurulumu, platform aboneliği ve abonelik ücretine ihtiyaç duymadan alınır. 

Turksat, Hotbird ve Astra gibi şifresiz uydu kanallarının yanınında, Dijitürk, D-Smart ve FilBox gibi platformların da kanalları eklenerek, en sevilen kanallara kolay ve kesintisiz erişim sağlanır!

Televizyonların özelliklerine göre de netflix ve exen gibi dijital yayınlarda izlenebilmektedir.


ARIZA RİSKLERİ DÜŞÜKTÜR

Optimum Teknolojik Hizmetler olarak kurduğumuz sistemler , 365 gün 24 saat kesintisiz çalışacak şekilde tasarlanmaktadır.

Dolayısıyla bu profesyonel ürünler bireysel uydu TV çözümlerinin aksine çok daha dayanıklıdır ve arıza riskleri çok düşüktür. Ayrıca ülkemizde yerli üretim ile 20 yılı aşkın süredir üretilen bu sistemlerin geniş bir uygulama ve servis ağı da bulunmaktadır!


ÇANAK ANTEN KİRLİLİĞİNE SON VERİR

Merkezi TV sistemi oteller ve hastane gibi çok odalı birimler için zorunlu bir çözüm olduğu gibi, site ve rezidans gibi toplu konutlar içinse hem büyük kolaylık hem de prestij öğesidir.

Diğer TV uygulamaları bina tesisatında karmaşaya yol açacağı gibi, Optimum Teknolojik Hizmetler in kurulumunu gerçekleştirdiği sistemler , çanak anten kirliliğine de son vermektedir.