ARAÇ KAMERA SİSTEMLERİ

ARAÇ KAMERA SİSTEMLERİ

Araç Kamera Sistemleri ve Araç Kameraları ile görüntülü olarak aracınızın ön cam araç kamera görüntülerini ve araç içi kamera görüntülerini izleyebilirsiniz. Araçların kaza yapma nedenini ve kaza öncesi görüntüleri gösteren mobil kayıt cihazıdır.

Arabaların kötü kullanılmasını ve hız yapılmasını engelleyerek trafik kurallarına uyulmasını sağlar.

Araç kullanım şeklinin izlendiğini bilen araç şoförünün sürüş alışkanlıklarını düzeltmesine yardımcı olur ve bu nedenle araç kamera sistemleri kullanımı günümüzde oldukça artış göstermektedir.

Uçaklardaki teknolojiyi araçlara aktaran görüntüleme sistemlerinin son ürünüdür, araçların kara kutusudur.

Artık her aracın bir kara kutusu olacak, araç kamerası sayesinde yolculuk boyunca neler olup bittiği görüntülü olarak izlenebilecektir. GPS donanımlı araç kamera sistemi sayesinde aracın gün içerisinde nerelere gittiği, saatte kaç km. hızla yol aldığı, kurallara uyup uymadığı, kırmızı ışıkta geçip geçmediği, hız ihlali yapıp yapmadığı gerçek görüntülerle izlenecektir. Sizde bu sistemlere ve avantajlarına tek bir telefonla sahip olabilirsiniz. Hemen Optimum Teknolojik Hizmetler olarak bizimle iletişime geçin.


ARAÇ KAMERA SİSTEMLERİ GENEL ÖZELLİKLERİ

Araç Kamera Sistemleri, Hd kayıt çift kameralı araç kamerası. 2 li araç kamerası ile hem içi hem dış çekim yapar. Hd Dvr Araç Kamerası, Gps modülü ile gidilen yerleri kayıt altına alır. Bu araç içi kamera seti profesyonel araç içi kamera isteyenler için kaliteli bir araç kamerasıdır.

Araç Kamera Sistemleri ,arabanızın ön camına güçlü vantuz ayağı sayesinde yapışır. Araç Kamera Sistemleri ,Üzerinde 2 adet 270 derece dönebilen gece görüşlü kamera ve bir adet 180 derece dönebilen renkli lcd ekran mevcuttur.2 adet kamera istenilen farklı veya aynı yöne ayarlanabilir, aynı anda kayıt yapabilir ve ekranı ikiye böldüğü için lcd ekrandan iki kamera da izlenebilir. Araç Kamera Sistemleri ,kayıtları üzerine takılacak max. 32 Gb sd hafıza kartına yapar. Araç Kamera Sistemleri, her iki kamerada gece görüşlüdür ve her bir kamerada 4 adet olmak üzere toplam 8 adet görünmez infarared kızıl ötesi ledler bulunmaktadır. Araç Kamera Sistemleri,ledlerin boyutları büyük oldukları için gece daha fazla görüş açısı sağlar. Araç Kamera Sistemleri, çalışması için gerekli olan enerjiyi ve şarjı beraberinde gelen 12 volt araç çakmak şarj adaptörü ile aracınızın çakmaklığından alır. Araç Kamera Sistemleri, araç çakmaklığına takılı iken hem çalışır hem de şarj olur.

Araç Kamera Sistemleri araç kara kutusu şarjlı olduğu için aracınızı park halinde iken de kullanılabilir. Araç Kamera Sistemlerinde ,yapılan kayıtlar yine araç kara kutusunun lcd ekranından izlenebileceği gibi beraberinde gelen usb kablosu ile bilgisayarın usb portuna takılarak da izlenebilir ve kayıtlar bilgisayara aktarılabilir.

Araç Kamera Sistemleri, tır, kamyon, otobüs, minibüs, taksi ve tüm binek arabalar için uygundur. Araç Kamera Sistemleri, araç kara kutusu kaza anında kayıtta olduğu için tamamen gerçeği gösterir ve monte edilecek yerlere uygunluk sağlar ve oldukça hafiftir.

Optimum Teknoloji Sistemleri olarak uzun yıllardır yüksek standartlarda sunduğumuz hizmetlerimizin ve ürünlerimizi tamamına en ekonomik fiyatlarla sahip olmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken hemen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmek.