Image Alt

Kamera Sistemleri

  /  Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri OPTİMUM TEKNOLOJİ olarak sizlere sunduğumuz hizmetler kapsamında, hızla artan güvenlik ihtiyaçlarının en etkili çözüm yoludur. Teknolojik gelişimlerin, işletmeleri daha ekonomik ancak teknolojiden ve kaliteden ödün vermeyen çözümlere doğru ittiği bir dönemde; firmamız her türde kamera ihtiyacını karşılayabilmektedir. Sahip olduğunuz değerleri korumanın, güvenliğiniz açısından en önemli faktörlerden birisi olduğunu çok iyi biliyoruz. Optimum Teknoloji olarak her türde ihtiyacınızı karşılayabilecek yüksek teknolojiye sahip kamera sistemleri ile Elektronik Güvenlik varlığımızı sürdürmekteyiz.

Kamera Sistemleri hakkındaki çözümlerimiz, detaylı çalışmalarla ve pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen global markalarla yapılan iş birlikleriyle geliştirmiştir. Ürün kalitemiz, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki tecrübemiz ve teknik ekibimizle fark yaratmayı hedeflemekteyiz. Ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kapasitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm ihtiyaçlarına cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik kamerası ürünlerini, ürün gamında bulundurmaktadır.

Kamera Sistemleri kapsamında AHD kameralardan yüksek teknolojiye sahip IP ürünleri ile Elektronik Güvenlik sektöründe sizlere yüksek standartlarda hizmet vermeye devam ediyoruz. Sistemlerimiz CCTV Kamera Sistemleri, IP CCTV Kamera Sistemleri olarak iki kısımda incelenmektedir.

CCTV Kamera Sistemleri

 CCTV Kamera Sistemleri kapalı devre televizyon anlamına gelen; izlenen alanın ve izleyicilerin sınırlı olması ve neyin veya kimin, kimler tarafından izlenebileceğinin belirlenebilir olmasını ifade eder. Öncelikli olarak banka, fabrika, mağaza, hastane ve kamu kurumlarında kullanılan kameralar günümüzde artık hemen hemen her işletme ve meskende faaliyet göstermektedir. Günümüzde; cctv kameralarının uygulama alanlarına baktığımızda bir sınırlama getirmek artık mümkün değil. Sizde daha fazla beklemeden bizimle iletişime geçerek, üst düzey standartlarda sunduğumuz yüksek kalitedeki hizmetlerimize ve ürünlerimize en uygun fiyatlarla anında sahip olabilirsiniz.

IP CCTV Kamera Sistemler

 IP CCTV Kamera Sistemleri ile bilgisayar teknolojilerinin mükemmel uyumu ağ yapıları ve farklı iletişim protokollerinin de CCTV teknolojilerine adapte edilmesine ön ayak oldu ve uzak noktaya görüntü transferi bu sayede mümkün oldu. Sonrasında fazla zaman geçmeden, içinde gömülü bir işletim sistemi olan, ip kamera sistemi için tasarlanmış özel bilgisayarlar hayatımıza girdi. Bu bağımsız (Standalone) yapıdaki kayıt cihazları, bilgisayar tabanlı kayıt kartları kadar çok tercih edilmeye başlandı. Sadece CCTV sistemler için tasarlanan ve içerisine kayıt yapabileceği sabit diskler bulunan bu cihazların esneklik ve kullanım kolaylığı sunması, yaygınlaşmasını da sağladı.  Sizde günümüz güvenlik teknolojilerinden ve avantajlarından daha fazla geri kalmamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Optimum Teknoloji Sistemleri olarak uzun yıllardır yüksek standartlarda sunduğumuz hizmetlerimizin ve ürünlerimizi tamamına en ekonomik fiyatlarla sahip olmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken hemen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmek. Söz konusu GÜVENLİK olduğunda neden daha fazla bekleyelim ki?

| Facebook | Twitter | instagram | Google+ |